Závěrečné vystoupení
- Balet Aurora
- 10. 6.
- Minut čtení: 1
V sobotu 6. června se konalo naše závěrečné baletní vystoupení. Bylo to krásné ohlédnutí za uplynulým školním rokem. Z celého srdce děkujeme všem, kdo se podíleli na organizaci a pomohli nám vytvořit večer plný baletních čísel. Na jevišti si tak mohly zatančit děti od 4 let až po naše nejstarší tanečnice. K vidění byly jak skupinové tance, tak i baletní duety. Poděkování patří také všem pedagogům, účinkujícím dětem, rodičům, technikům v divadle a všem, kteří nám pomohli jak s přípravami, tak s organizací celého představení.
Přejeme všem krásné a pohodové léto a budeme se těšit na viděnou opět v září!
Baletní škola Aurora




















Komentáře